Geoblog.pl    KasiaiMaciej    Podróże    Brazylia 2009    Recife

Brazylia, Recife

Plan: Recife
===
Wykonanie:Praia de Pipa
w naszej podrozy ominiemy Recife i Salvador.Brakuje czasu na wypoczynek a podroze miedzy miastami zabieraja za duzo czasu. Salvador omijamy ze wzgledow bezpieczenstwa. wykupilismy dodatkowy lot z Natal do Salvadoru i z tamtad mamy planowy lot do Rio. Czeka nas jedynie nocleg w salvadorze-najblizej lotniska jak to mozliwe.

Od trzech dni grzejemy nasze tylki w Praia de Pipa,ponec jednej z 10 najpiekniejszych plaz brazylii. Mieszkamy przy zatoce delfinow i faktycznie-wczoraj caly dzien spedzilismy na tutejszej plazy plywajac z delfinami!! Po wielkich miastach brazylii przyszedl czas na lezaczki,palemki,drinki z kokosa,
Dzisiaj (wtorek) zrobilismy sobie 8km wycieczke wzdluz tutejszych plaz. Zaslaniamy sie czym sie da zeby juz sie nie opalic...A teraz popijajac caipirinhe pozdrawiamy wszystkich Przyjaciol!!!

Szwagier
Szwagier - 2009-09-15 08:23
No i nie można było tak od razu? ;)

mamut
mamut - 2009-09-15 10:58
już myślałam, że Was rekiny skonsumowały... ale żyjecie i odpoczywacie po próbach pokochania cywilizacji" troszkę" odmiennej. Może, gdyby na boso i bez walizek byłoby ok? Życzę udanych spotkań z brazylijską florą i fauną, oczywiście- bezpiecznych!

polon
polon - 2009-09-15 22:15
mniam, mniam, caipirinha :))) ale sie bawicie, na całego!!

Ania i Pedro Leal
Ania i Pedro Leal - 2009-09-24 19:28
Wspaniale!(Jakze sie ciesze, ze stronka wreszcie mi nie pada)Murzynki Wy!:)

KasiaiMaciej

Tomalak
zwiedzili 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 14 wpisów14 11 komentarzy11 23 zdjęcia23 0 plików multimedialnych0

30.08.2009 - 22.09.2009